SANOPUR HOME na grily a trouby

Značka: Atotech
84 Kč –16 %
SANOPUR grily navrh
84 Kč –16 % 70 Kč 84,70 Kč včetně DPH
Skladem

Prostředek na čištění grilů a troub.

Detailní informace

Doprava
Garance doručení
Vaše zboží Vám může být doručeno přes přepravní společnost WE-DO, RSC Logistics (FOFR). Není problém ani osobní vyzvednutí. Při objednávce nad 2000,- Kč rozvoz po Plzni zdarma.
Servisní služby
Servisní služby
Špatně Vám myje myčka? Nedávkuje detergent? Uniká Vám pára z okolí dvířek konvektomatu? Máte tvrdou vodu a zavápňují se Vám spotřebiče? To je minimum věcí, se kterými jsme schopni Vám pomoci.

Detailní popis produktu

Prostředek na čištění grilů a troub. 500ml

 Prostředek je určen na odstraňování připálenin z pečících trub, grilů a digestoří, skla krbových kamen apod. a to především za studena. Pokud je možné znečištěný povrch nahřát (max. na 40°C), pak je reakce rychlejší. Používá se neředěný, nanáší se pomocí rozprašovače na čištěné místo. Po nanesení nechte působit 5 - 15 min. Po určené době působení povrch dobře několikrát omyjte čistou vodou pomocí houby a vytřete do sucha. Při silnějším znečištění použijeme na uvolnění nečistot vhodný pad (nesmí poškrábat povrch), nebo kartáč.  Zabraňte styku s pokožkou a vdechování aerosolu při aplikaci. Nepoužívat na hliník a materiály neodolné alkaliím. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro konvektomaty, grily a mastnotu
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 1 kg