Mazlavé mýdlo, 9 kg

Značka: AVIS
659 Kč 797,39 Kč včetně DPH
Skladem

Určeno k mytí podlah, hygienických zařízení a k průmyslovým účelům. Nevhodný k mytí pokožky.

Detailní informace

Doprava
Garance doručení
Vaše zboží Vám může být doručeno přes přepravní společnost WE-DO, RSC Logistics (FOFR). Není problém ani osobní vyzvednutí. Při objednávce nad 2000,- Kč rozvoz po Plzni zdarma.
Servisní služby
Servisní služby
Špatně Vám myje myčka? Nedávkuje detergent? Uniká Vám pára z okolí dvířek konvektomatu? Máte tvrdou vodu a zavápňují se Vám spotřebiče? To je minimum věcí, se kterými jsme schopni Vám pomoci.

Detailní popis produktu

Mazlavé mýdlo je určeno k mytí: podlah, chodeb, hygienických, zařízení, stěn před malováním, k odstraňování hrubých nečistot. Rovněž je vhodné k mazání dopravníků. Pro svoje speciální a specifické použití má široké praktické využití, zejména v průmyslu a u úklidových firem. Určený pro odborné/průmyslové použití, i pro použití spotřebiteli.

Upozornění: Zamezte styku s kůží. Při styku s kůží okamžitě omyjte velkým množstvím vody. Po každém použití uzavřete uzávěr lahve. Při požití nevyvolávejte zvracení: okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc.

Objem 9kg.

Standardní věty o nebezpečnosti:
H315 Dráždí kůži.
H319 Způsobuje vážné podráždění očí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Desinfekce, Mytí ploch a podlah
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 11 kg