CLEAMEN 101/201 osvěžovač a neutralizátor pachů 550 ml

Značka: AVIS
159 Kč 192,39 Kč včetně DPH
Skladem

CLEAMEN 101/201 osvěžovač a neutralizátor pachů
- neutralizátor pachů a interiérový osvěžovač

Detailní informace

Doprava
Garance doručení
Vaše zboží Vám může být doručeno přes přepravní společnost WE-DO, RSC Logistics (FOFR). Není problém ani osobní vyzvednutí. Při objednávce nad 2000,- Kč rozvoz po Plzni zdarma.
Servisní služby
Servisní služby
Špatně Vám myje myčka? Nedávkuje detergent? Uniká Vám pára z okolí dvířek konvektomatu? Máte tvrdou vodu a zavápňují se Vám spotřebiče? To je minimum věcí, se kterými jsme schopni Vám pomoci.

Detailní popis produktu

CLEAMEN osvěžovač/ neutralizátor generální

- neutralizátor pachů a interiérový osvěžovač - účinně rozkládá pachy a zanechává svěží vůni - přípravek se používá ve spreji nebo přidáním do vody ve vědru - přípravek je možno rozprašovat koncentrovaný, nebo zředěný na stěny, nábytek (i dřevěný), na textilní čalounění, závěsy a žaluzie - přípravek se zcela odpaří a po odpaření nezanechává zbytky ani skvrny, pouze v prostoru zanechá příjemnou vůni - při použití v mycím roztoku zvyšuje parfemační účinek při mopování, nebo vytírání, lze použít samostatně do vody, nebo spolu s čisticími prostředky Cleamen a Krystal - přípravek neutralizuje pachy v tkaninách, na interiérových plochách i v prostoru

Doplňkové parametry

Kategorie: Plochy a podlahy
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 1 kg